Słucham klienta, jestem otwarta na wszelkie sugestie

i gwarantuję niepowtarzalne projekty.

 

Zajmuję się wykonywaniem projektów takich jak: plakaty, wizytówki, ulotki, zaproszenia okolicznościowe oraz tworzeniem całej identyfikacji wizualnej firm, która to pozwala wyróżnić się spośród innych konkurencyjnych firm na rynku.

Na identyfikację wizualną składają się m.in.: logo (wraz z sposobem umieszczenia na różnych rodzajach tła); kolorystyka (wspólna dla loga, strony www, papeterii, itp.); dobór czcionki; strona internetowa; całość publikacji promocyjnej firmy (wizytówki, papier listowy, koperty, zaproszenia, teczki itp.).  Dobrze zaprojektowana, przemyślana i nieszablonowa IW pomoże wyróżnić się Państwa firmie wśród konkurencyjnych marek. Będzie się pozytywnie kojarzyć oraz stanie się rozpoznawalna i łatwo zapamiętywana.

 

Pracuję zarówno z grafiką rastrową (np. obróbka cyfrowa i retusz fotografii, czyszczenie i zmiana tła ) jak i z grafiką wektorową, która umożliwia skalowanie wykonanego projektu do nieograniczonych rozmiarów, co jest szczególnie ważne, gdy projekt drukowany jest w dużych formatach.

Wykonuję projekty graficzne przeznaczone do druku oraz grafiki (banery reklamowe) do wykorzystanie w portalach internetowych.

Na życzenie Klienta zajmuję się zleceniem wydruku w drukarni, odbioru i dostarczeniem gotowego już produktu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu